Kangur wskoczył do składu. Nowy trener juniorów | Polonia Bydgoszcz - P1920.pl

Kangur wskoczył do składu. Nowy trener juniorów

• Miłosz Kalaczyński
  • 28 lutego 2019

Josh Grajczonek został nowym zawodnikiem, i tym samym wzmocnił skład seniorów. Zaś trenerem juniorów został Ryszard Franczyszyn- poinformowała ZooLeszcz Polonia Bydgoszcz.

Kilka dni wcześniej zostaliśmy poinformowani, że na dniach Polonia zakontraktuje kolejnego zawodnika. Jak się okazało został nim Josh Grajczonek.

29-latek miał reprezentować Stal Rzeszów, jednak drużyna z Podkarpacia nie otrzymała licencji. Po tym wydarzeniu, był łączony z Wilkami Krosno. Jednak do ostatecznej finalizacji umowy nie doszło.

Ostatni sezon spędził w Orle Łódź. W 11 spotkaniach uzyskał średnią 1,476 na bieg.

Co ciekawe może startować jako krajowy zawodnik. Ma polskie obywatelstwo. W zeszłym sezonie zdał na polską licencję żużlową.

Ponadto ogłoszono nowego trenera młodzieży. Ryszard Franczyszyn. 55-latek znany jest z jazdy w gorzowskiej Stali, z którą zdobył w 1983 r. złoty medal DMP. Ostatnio pomagał Filipowi Hjelmlandowi, który startował w IMŚJ.