Polonia przegrywa w Brodnicy. Polonista przyjechał na mecz rowerem | Polonia Bydgoszcz - P1920.pl

Polonia przegrywa w Brodnicy. Polonista przyjechał na mecz rowerem

• Miłosz Kalaczyński
  • 28 maja 2019

KP Polonia Bydgoszcz przegrała w zeszłą sobotę (25.05) z Spartą Brodnica 2:0. Na meczu pojawił się polonijny lekkoatleta Dawid Dudek.

Mecz z brodnicką Spartą został rozegranych w ramach 29. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej. Pierwszą bramkę dla Brodniczan strzelił w 39. minucie Adrian Kural, a wynik podwyższył w 64. minucie Bartosz Zalewski. Podopieczni Przemysława Talarka przegrali bardzo ważne spotkanie. Z resztą każdy najbliższy mecz biało-czerwonych będzie bardzo istotny, ponieważ Poloniści walczą o utrzymanie.

Piłkarzy Polonii wspierał członek Sekcji Lekkoatletycznej Dawid Dudek. Na stadion w Brodnicy przybył on na rowerze. Nie jest to pierwszy taki wyczyn Dawida. W kwietniu wspierał żużlowców w Poznaniu, tam również przybył na rowerze. Pisaliśmy o tym tutaj ->

Tyle kilometrów wskazywał licznik Dawida (Fot. Dawid Dudek)

Najbliższe spotkanie Poloniści rozegrają nietypowo w środę (29.05). Będzie to pojedynek derbowy z BKS Bydgoszcz. Początek spotkania o godz. 18:00 przy ulicy Sportowej.