Polonia demoluje na wyjeździe! | Polonia Bydgoszcz - P1920.pl

Polonia demoluje na wyjeździe!

• Łukasz Rybski
  • 23 października 2021

Biało-czerwoni zmiażdżyli w spotkaniu wyjazdowym Promień Kowalewo Pomorskie 7:0 (2:0). Oznacza to, że po XI kolejkach pozostaną liderem tabeli.

Wynik otworzył w 10 minucie Patryk Podolski, który wykorzystał podanie Jakuba Makowskiego. Po 27 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 2:0. Kapitalne podanie Kamila Nytko na bramkę zamienił Jakub Makowski.

Po przerwie Poloniści urządzili sobie swoisty festiwal strzelecki. Najpierw w 50 minucie na 3:0 podwyższył Nytko, który skorzystał z problemów bramkarza rywali. Następnie w 84 minucie zespołowa akcja wykończona przez Makowskiego.

Ostatnie minuty meczu to demolka w wykonaniu Polonii. Trzy bramki w 4 minuty: gol samobójczy (90 minuta) oraz dwie bramki Makowskiego (91′ i 94′).

Promień Kowalewo Pomorskie vs KP Polonia Metalkas Bydgoszcz 0:7 (0:2)

10′ Podolski

27′, 84′, 91′, 94′ Makowski