Polonia pokonała Naprzód po zaciętym meczu! | Polonia Bydgoszcz - P1920.pl

Polonia pokonała Naprzód po zaciętym meczu!

• Miłosz Kalaczyński
  • 5 maja 2021

Piłkarze Polonii odrabiali zaległości z 22. kolejki. Biało-czerwoni pokonali Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:2, strzelając bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach!

Strzelanie rozpoczęli gospodarze. Już w 6. minucie po rzucie karnym było 1:0.

Przed końcem pierwszej połowy spotkania, poloniści zadali dwa szybkie ciosy. Najpierw po asyście Michała Grzegorka do remisu doprowadził Wiktor Dąbek. 5. minut później gola do szatni i na prowadzenie Polonii zdobył Patryk Podolski.

Drużyna z Jabłonowa nie chciała się łatwo poddawać, i w 48. minucie doprowadziła do remisu 2:2.

Gola na wagę zwycięstwa strzelił ponownie Patryk Podolski, który otrzymał w 84. minucie podanie od Huberta Raczkowiaka.

Dzięki temu zwycięstwu poloniści zrównali się liczbą punktów (43) z Sokołem Radomin, który znajduje się na 6. miejscu i ma jedno więcej rozegranych spotkań.

Następne spotkanie KP Polonii zaplanowane jest na 8 maja (sobota). Bydgoszczanie zmierzą się u siebie z Victorią Czernikowo. Początek meczu o godz. 11:00. Jeszcze bez udziału publiczności.