Polonia wygrywa w Czernikowie! | Polonia Bydgoszcz - P1920.pl

Polonia wygrywa w Czernikowie!

• Łukasz Rybski
  • 26 marca 2022

Biało-czerwoni wykonali zadanie i zwyciężyli w wyjazdowym meczu z Victorią Czernikowo 1:0 (1:0). Bramkę w 16 minucie strzelił Jakub Makowski.

Wg relacji naszego korespondenta, mecz kontrolowali Poloniści, jednakże poza trafieniem Makowskiego, nie udało się podwyższyć wyniku spotkania. Drużyna gospodarzy ograniczała się do obrony i kontrowania Polonistów. Mimo, że mecz trwał 94 minuty, gospodarze nie znaleźli sposobu na pokonanie Dominika Ostrowskiego i Polonia zainkasowała 3 punkty do ligowej tabeli. Po siedemnastu kolejkach bydgoszczanie posiadają na swoim koncie 36 punktów.

Swoje spotkanie wygrała też Elana Toruń, która rozgromiła dziś Victorię Lisewo 7:0. Oznacza to, że w tabeli mamy status quo i Polonia nadal traci 1 punkt do torunian.

Następny mecz KP Polonia Metalkas Bydgoszcz rozegra za tydzień na własnym stadionie. Przeciwnikiem będzie Wojownik Wabcz. Początek o 11:00.

Victoria Czernikowo – KP Polonia Metalkas Bydgoszcz 0:1 (0:1)